Nad 70,00€  zadarmo. Odosielanie do 24hod

0 ks

0,00

0

0,00€

kategory background

Toalety - 18. februára 2019

EASY TAKE systém a SOFT CLOSE zatváranie wc sedátiek

EASY TAKE systém a SOFT CLOSE zatváranie wc sedátiek

V ponuke nášho eshopu nájdete aj sedátka nemeckej značky Haro so špeciálnymi druhmi mechanizmov, ktoré uľahčujú manipuláciu.

Výroba sedátok značky HARO je realizovaná v Nemecku. Kvalita materiálov použitých pri výrobe zaručuje ich dlhú životnosť a trvalú antibakteriálnu a protiplesňovú ochranu. Duroplast a termoplast sú materiály, ktoré výrazne redukujú nepríjemný pocit pri dosadnutí na studenú plochu WC sedátka. Majú vysoké odolnostné vlastnosti.

 

JEDNODUCHÉ ČISTENIE – SYSTÉM EASY TAKE
EASY TAKE systém zjednodušuje údržbu sedátka a prístup k plochám pod sedátkom a za ním, ktoré sú bežne pri čistení toalety veľmi ťažko dostupné. Ide o rýchlu montáž a demontáž sedátka s poklopom.Sedátko jednoducho chytíte, potiahnete dohora, a odopnete z pántov. To všetko zvládnete pokojne s jednou rukou vďaka pántom s funkciou CLICK. Rovnako jednoducho sedátko opätovným zacvaknutím upevníte. Táto funkcia umožňuje dôkladne vyčistiť sedátko aj misu toalety.


SOFT CLOSE ZATVÁRANIE
K dlhej životnosti a odolnosti sedátok taktiež prispieva funkcia pomalého zatvárania SOFT CLOSE. Je to bezpečný hydraulický mechanizmus, ktorý zabezpečuje tiché a šetrné sklápanie a zatvorenie poklopu aj sedátka. Jemným dotykom a miernym naklonením sa tento systém aktivuje a sedátko či poklop samo pomaly dosadnú na dosku toalety aj bez vašej asistencie. Praktickú funkciu využijete bežne v domácnosti, vhodné je aj pre rodiny s malými deťmi, pretože redukuje nebezpečenstvo privrznutia prstov. Pri jeho umiestneniach na verejných priestranstvách redukuje riziko poškodení v dôsledku neopatrnej manipulácie. Princíp pomalého zatvárania je veľmi vhodný aj pre osoby s obmedzeným pohybom.

Články ktoré by Vám tiež mohli pomôcť

Tipy, triky, návody a dobré rady pre domácnosť, dieľňu i záhradu. To všetko nájdete na našom blogu. Čítajte, diskutujte a dajte nám vedieť, ktoré články sa vám páčia.
blog obrazok

18. februára 2019

Ako vybrať správnu záchodovú dosku
WC, toaleta, trón akokoľvek to nazvete máme ho každý z nás doma či v práci. Samozrejme, že je dôležité, aby bola toaleta čistá, hygienická a hlavne s pevnou záchodovou doskou. Ako však vybrať správnu […]
Čítať